ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Cvičení „SM-SYSTÉM“ Mudr. Richarda Smíška

  • se skládá z sestavy cviků s pružným lanem dle Mudr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Jde o ucelený systém, který vede k srovnání páteře, aktivizaci správných svalových funkcí, odstranění bolestí a zdravotních problémů – vhodné po výhřezech plotének, skolióze, bolesti zad, nemožnosti otěhotnění…atd…především však pro ty, kdo chtějí všem těmto problémům páteře předejít.

  • individuální cvičení / 60 minut…………………………………….300,-Kč

  • skupinové cvičení / 60 minut……………………………………….60,-Kč/osoba

Zdravotní cvičení s energií „ČCHI“

  • rozvíjí vědomé spojení s životní energií a s jejím efektivním zacházením, pro udržení vitality, zdraví a dosažení dlouhověkosti. Jde o soubor tělesných, dechových a duševních cviků, které mají uzdravující a harmonizující účinek. Základem jsou cviky vycházející ze systému „čchi-kung“, které mají za cíl harmonizovat tělo, energii a mysl. Cvičení je v podstatě statické a měkké s plavnými pohyby. Vědomá práce a tvoření skrze pohyb těla, dýchání a hlas, spouští samoléčící procesy ve fyzickém i jemnohmotném těle. Člověk se stává sám sobě léčitelem. Cvičení je dostupné lidem jakéhokoliv věku, není omezeno zdravotním stavem a je vhodné i pro lidi s omezenou pohyblivostí.

  • individuální cvičení / 60 minut…………………………………….300,-Kč

  • skupinové cvičení / 90 minut……………………………………….80,-Kč

Intuitivní tanec a řeč těla

  • hudba a tanec spouští v těle léčebné a transformující procesy. Z hudby, tance a rozšířeného vnímání se postupně vynoří v tanci kreativní intuitivní síla – energie, která vás provede prožitky sama sebe. Vstupujete do proudu pohybů, emocí a pocitů, které se tvoří jakoby samovolně – probouzíte uzdravující sílu tance. Cílem taneční terapie není naučit se určité taneční kroky nebo formy, nýbrž nechat tělo vyjádřit své potřeby skrze váš vnitřní myšlenkový a citový svět. Tanec jako meditační prožitek se dotýká hlubších vrstev našeho bytí.

  • skupinové cvičení / 90 minut………………………………………80,-Kč

Image 1Image 2Image 3