REGENERAČNÍ A RELAXAČNÍ PROCEDURY

 • Sauna - 125 Kč / 60 min.
  - finská sauna, prohřeje a uvolní tělo, pocením se vyplavují toxiny z těla. Mezi jednotlivými sezeními v sauně můžete relaxovat na polohovacích lehátkách za doprovodu příjemné uklidňující hudby.

Masáže:

 • Klasická masáž zad a šíje - 400 Kč / 40 min.
  - odstraňuje únavu a svalové napětí, povzbuzuje zpomalený krevní oběh a celkově regeneruje lidský organismus.

 • Klasická masáž celková - 600 Kč / 75 min.
  - masírují se dolní a horní končetiny, záda, šíje.

 • Reflexní masáž plosek nohou - 500 Kč / 45 min.
  - využívá tlaku a masáží reflexních zón a ploch na chodidlech a nártech nohou. Každý orgán nebo oblast těla leží ve stejné reflexní zóně jak na těle, tak i na chodidle. Masáž povzbuzuje činnost vnitřních orgánů a imunitní systém. Velmi příznivě působí na psychiku a vede k pocitu lehkých nohou

 • Hladké lávové kameny - 550 Kč / 60 min.
  - nahřívají se ve vodní lázni a následně se jimi jednak masíruje, a jednak se pokládají na tělo. Teplo kamenů navodí příjemnou harmonii a dodají tělu pozitivní energii. Dokonale uvolní tělo a mysl, zbavují stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatizmus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy..

 • Medová - 500 Kč / 60 min.
  - tradiční detoxikační kůra. Prostřednictvím medu, který se postupně vstřebává je ideálně stupňována hloubka a účinek masáže. Odstraňuje z těla toxiny usazené hluboko v buňkách.

 • Thajská - 800 Kč / 90 min.
  - spočívá v práci s tělem formou aplikované jógy a akupresury. To znamená, že nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach a chodidel. Dochází k otevření a pročištění energetických drah, podporuje se činnost vnitřních orgánů, současně se uvolňuje zvýšené svalové napětí a zlepšuje se krevní oběh. Při masáži se používají palce, dlaně, ale i lokty, kolena a chodidla. Provádí se na zemi na měkké podložce v pohodlném oblečení.

 • Shiatsu - 800 Kč / 90 min.
  - japonská léčebná metoda využívá tlakové masáže na jednotlivé části těla. Jsou stimulovány svaly, klouby, krevní a lymfatický oběh. Provádí se pomocí stlačování specifických tlakových bodů palci, prsty a dlaněmi, popř. kolen, loktů nebo chodidel, aby se obnovil přirozený tok vitální energie. Během procedury dochází k obnově energetické rovnováhy organismu, k zlepšení cirkulace a ohebnosti těla. Pracuje se na měkké podložce na podlaze a masírovaný je oblečený v pohodlném přírodním (bavlněném či lněném) oblečení.

 • Energetická masáž hlavy - 500 Kč / 45 min.
  - uklidňující, příjemně relaxační masáž vhodná pro lidi trpící migrénou nebo jen bolestmi hlavy. Využívají se hmaty z lymfatické masáže a provádí se stimulace vybraných akupresurních bodů. Působí příznivě na psychiku a zmírňuje bolest hlavy.

Koupele:

 • Perličkové koupele s éterickými oleji - 280 Kč / 20 min.
  - blahodárný účinek, hýčká tělo a duši. Zanechá Vaši pokožku jemnou a hebkou. (např.citrus,levandule,luční kvítí,jírovec)

 • Solná lázeň - 285 Kč / 20 min.
  - sůl z Mrtvého moře, léčivá koupel s vysokým obsahem draslíku, magnézia, bromu a dalších důležitých minerálních a stopových prvků. Doporučujeme při kožních onemocnění, revmatismu, artritidě, astmatu a alergických onemocněních horních cest dýchacích. Tiší svalovou únavu, zklidňuje, zmírňuje bolesti pohybového aparátu, zlepšuje jeho pohyblivost. Hluboce čistí a revitalizuje pokožku, ale nevysušuje ji.

 • Pivní koupel - 300 Kč / 20 min.
  - pivní koupele byly pro své omlazující a regenerační účinky známy již ve starověku. Díky obsahu vitamínů B, chmelu a obilnému extraktu napomůže relaxační pivní lázeň s bohatou pěnou k zklidnění a regeneraci pokožky.

 • Vinná koupel - 300 Kč / 20 min.
  - výživná pěnivá koupel je zajímavá kombinací dvou složek, z nichž jedna pokožku šetrně umyje, zatímco druhá ji díky obsahu výživného hroznového oleje zanechá hedvábně jemnou a hebkou. Koupelový olej je navíc obohacen o víno a výtažek z pšenice, které ochraňují pokožku před ztrátou kožních lipidů a zanechávají ji hladkou a pružnou. Příjemný pocit z koupele umocňuje bohatá pěna a svěží vinná vůně s ovocnými tóny.

 • Kleopatřina koupel - 300 Kč / 20 min.
  - asijský sen, zážitek pro klid a harmonii. Tajemná vůně Vám přinese čas plný klidu a hlubokého uvolnění. Z přírodních éterických a rostlinných olejů.


 

Regenerační balíček

 • 1.500,-Kč pro 3 osoby (á 500,-Kč) / 180 min.

 • tři hodiny pobytu na sauně s relaxačním zázemím včetně masáže zad (30 minut) pro skupinu minimálně tří lidí se zárukou soukromí a intimity

Image 1Image 2Image 3